FCE dla nauczycieli przedszkola

Rusza nabór na KURS KWALIFIKACYJNY NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO  dla nauczycieli przedszkoli i edukacji elementarnej (ale nie tylko) przygotowujący do egzaminów potwierdzających znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

By uzyskać kwalifikacje językowe wymagane do nauczania języka angielskiego, proponujemy nauczycielom udział w opracowanym specjalnie dla tej grupy zawodowej kursie języka angielskiego, przygotowującym do zdania egzaminu Cambridge English First (dawniej FCE).

Zajęcia prowadzone będą przez egzaminatorów egzaminu TOEFL i TOEIC, doświadczonych praktyków nauczania języka angielskiego oraz native speakerów.  Egzamin zostanie przeprowadzony w Poznaniu po ukończeniu kursu.

Test diagnozujący z języka angielskiego odbędzie się od 5 września 2016r. do 15 września 2016r.- szczegóły podamy przy zapisie na kurs w Kościanie w siedzibie Kleinaedukator ul.Kościuszki 34 (Obok PKO). Na podstawie jego wyników uczestnicy zostaną przydzieleni do odpowiedniej grupy (poziom A2 lub B1).

W zależności od stopnia opanowania języka przez kandydatów (poziom A2 lub B1) zaplanowano utworzenie grup o zróżnicowanej ilości godzin (340  lub 440 godzin lekcyjnych). W celu określenia poziomu językowego kandydatów przeprowadzony zostanie bezpłatny test diagnozujący.

Odpłatność za kurs dokonywana będzie w miesięcznych ratach. Koszt jednej godziny lekcyjnej to tylko 10 zł. Cena kursu obejmuje materiały dodatkowe, wsparcie merytoryczne oraz kontakt z native speakerem.

Zajęcia odbywać się będą w weekendy (sobota, niedziela) w datach określonych w harmonogramie zajęć przedstawionym na spotkaniu organizacyjnym.

Zagadnienia i przedmioty zajęć:

 1. Przygotowanie do kursu FCE- czytanie, pisanie, gramatyka, słuchanie, mówienie.

 2. Gramatyka języka angielskiego.

 3. Konwersacje i prezentacje w języku angielskim.

 4. Wiedza o krajach angielskiego obszaru językowego.

 5. Literatura anglojęzyczna dla dzieci.

 6. Fonetyka języka angielskiego.

 7. Zakresy tematyczne w jezyku angielskim.

 8. Dydaktyka języka angielskiego.

 9. Nauczanie słownictwa i gramatyki.

 10. Techniki pracy na pierwszym etapie edukacji językowej.

 11. Ocenianie umiejętności językowych.

 12. Kompetencje językowe nauczyciela języka angielskiego na poziomie B2.

napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomość

PFR
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.