kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Szkoła Kleinaedukator w 2016/2017 i 2017/2018  była akredytowanym centrum metody Teddy Eddie . Dzięki tej współpracy nauczyliśmy się w jaki sposób łączyć dobrą zabawę z efektywnym nauczaniem języka angielskiego dzieci od 2 do 7 roku życia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci uwielbiają dynamiczne lekcje, wciągające nagrania oraz ciekawe historyjki z dziecięcym poczuciem humoru. Dlatego doświadczenie z kursami Teddy Eddie sprawiło, że odtąd nauka języka angielskiego najmłodszych dzieci- przedszkolaków jest pełna radości i zabawy.

Zajęcia dla najmłodszych dzieci odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu. Dzieci uczą się piosenek i historyjek, a dzięki temu osłuchują się ze zwrotami i słownictwem z języka angielskiego.

Pierwszym celem naszych zajęć jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci.
Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci.

napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomość

PFR
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.