portret firmy

KLEINAEDUKATOR to szkoła, która prowadzi szeroki zakres kursów językowych dla klientów indywidualnych oraz firm już od 2005r. Należy zaznaczyć, że przez ten okres zgromadziliśmy ogromny kapitał wiedzy i doświadczenia, który wykorzystujemy w procesie nauczania i współpracy z klientem, co jest ogromnie ważne dla każdego potencjalnego kursanta.

Specjalizujemy się od wielu lat w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Dotychczas prowadziliśmy zajęcia w przedszkolach na terenie gminy Kościan, Śmigiel, Przemęt, Czempiń, Lipno-  posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie.

Proponujemy zajęcia indywidualne lub w małych 2- 3 osobowych grupach, taka praca jest najbardziej efektowna i nastawiona na indywidualizację.

Mamy kursy dla uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, maturalnych które pozwolą im lepiej zdać egzaminy. A dla dorosłych i bardziej utalentowanych proponujemy zajęcia oparte na konwersacji i pracy z filmem lub artykułem w języku obcym.

Proponujemy także kursy specjalistyczne, kursy gramatyczne, kursy przygotowujące do egzaminów i tłumaczenia, korepetycje indywidualne oraz zajęcia z dojazdem do domu ucznia.

napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Wiadomość

PFR
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.